Postovanje. Imam problem i neznam sta da radim. Prosli mjesec osjecala sam neku smetnju kao da cu. Dobiti al mi skroz neobicno bilo jer nije kao inace cudno sam se osjecala i 7. 2. 15 dobila sam i trajalo je samo 2 dana i 4 dana nesto kafeno bilo. . Sad je mart mjesec trebala sam dobiti oko 6. . 7. . Il 8 marta zna kasniti 2. . 3 dana al danas je 22 mart i jos nisam dobila kasnim 16 dana od prilike. Uradila sam test trudnoce 21 marta i bio je negativan. Ponekad me grudi zabole i prodze. . Sta vi mislite mozda je rano bilo za test

    Odgovoreno: 22. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.