Postovani imam 36 god. . Prije 20 mjeseci sam rodila 3-e djete. Papa test mi je uvijek bio uredan do prije 8 mjeseci. . Prvi je bio cin 1 povezan sa hpv. . Dobila terapiju. . Drugi cin 1/2+hpv dobili i ja i muz terapiju u opet nakon 4 mjeseca cin 2 +hpv dobila terapiju macmirror vag. Sad za 2 mjesecaponovitu papa. . Nista od ostalih pretraga nije preporucionapipala sam nesto za sta mislim da je kondilom na medjici. . Zvala ga kaze kad dodjen na papa vidjet cemo sta je to. . Pomozite molim vas sta dalje. . Kupila sam beta glukan sama na svoju ruku. . Da li da mijenjam ginekologa ili sta vec? Unaprijed zahvalna. .

    Odgovoreno: 21. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Cin 1 je blaga displazija, cin 2 je umerena displazija to je posledica dugo trajne opale grlica materice (cervicitis) , savetujem vam da uradite professionalni kolposkopski pregled da biste dobili adekvatnu terapiju, inace razlicite su prakse u nacinu lecenja.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com