Dobar dan. Supruga je trudna, 17-sta nedelja. Dijagnostikovali su joj jednojajčanu trudnoću, sa dve opne i jednom posteljicom. Sumljaju na tttsy. Na internetu vidim da se tttsy javlja samo kod jednojajčanih trudnoća sa jednom posteljicom, medjutim na zadnjem vaginalnom ultrazvuku, u trećem mesecu, jasno sam primetio da ta dva mala ljudska bića imaju različita lica, što bi trebalo da znači da nisu identični odnosno jednojajačni blizanci. Ko tu greši, da li je moguće da su pogrešili u narodnom frontu? Imate li neku iutešnu reč za tttsy? Hvala!

    Odgovoreno: 22. 03. 2015.
    • Poštovani,
      U toku mnogih godina radilo se na istraživanjima efektivnosti različitih tipova lečenja. Ni jedna iz predloženih terapiskih metoda (strogo ležanje, proteinski kokteli, aspirin i sl.) nije dala statistički značajne rezultate. Zbog toga se razmatraju isključivo hirurške intervencije.