Mozete li mi protumaciti rezultate vaginalnih briseva? Bris cerviksa (lactobacillus spp.; mikoloskom kulturom izolovane kvasnice iz roda candida u malom broju) bris vagine (fizioloska flora; mikoloskom kulturom izolovane kvasnice iz roda candida u vecem broju u direktnom preparatu - epitelne celije, gram pozitivni bacili tipa laktobacili, blastospore, umeren broj leukocita) bakterijska vaginoza -negativan chlamydia - negativan mycoplasma-negativan ureaplasma-negativan hvala

    Odgovoreno: 22. 03. 2015.

Komentari na pitanje: #135860

    • Dr Rami Aburas 05. 04. 2015.

      Nije opasno samo treba se izleciti pre intervencija.

    • Da li je to opasno? Zakazan mi je hsg za 8. April da li predstavlja neki problem ta upala za intervenciju? Receno mi je da stavim canesten vaginaletu samo. Hvala