Prije dva mjeseca poslije menstrucije osjecala sam bol na desnom jajniku (blag bol koju nr bi primjetila da ne mislim na to) uz pritisak kada stisnem. Trajao je do sljedece menstruacije onda prosli menstralni ciklus nisam imala te bolove. Za ovaj menstrualnj ciklus me boli lijevi jajnik isto uz pritisak blag bol neprimjetan je ako ne pomislim. Bila sam doktoru nalazi sve uredu urin mokraca. . Mene zanima da li je ovo opasno jer nemam drugi simptoma samo taj blagi bol. Da li je vezano za ovualciju jer meni nije jasno zato sto ovulacijska bol traje 24h do tri dana.

    Odgovoreno: 22. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .