Postovani doktore, pre dva meseca sam radila papa test i bio mi je uredu druga grupa ali zbog anti biotika sam dobila jak sekret i koristila macmiror comlex. Posle dve, tri nedelje je pocelo dole da me i svrbi i pomalo pecka, izasli su mi kao plihici jedva vidljivi na velikim i malim usminama, ne boli me, samo jako svrbi molilim vas za odgovor da li je nesto ozbiljno? Hvala.

    Odgovoreno: 22. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite profesionalni kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com