Imala sam menstruaciju 28. 02. I kasnila mi je 7 dana. Posle toga, decko mi je gurao suvi prst u vaginu. Danas mi ide rastegljiva sluz u povecanim kolicinama. Decko mi je danas isto gurao suve prste. Kada sam dosla kuci videla sam rastegljivu sluz ali jedan deo te sluz imao je braonkastu boju koju pre nikada nisam imala. Mnogo se plasim trudnoce. . . Recite mi molim vas da li je to u pitanju ili nesto drugo. . .

    Odgovoreno: 20. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .