Dobar dan, pre mesec dana sam bila na ginekoloskom pregledu, doktor je video ranicu na grlicu materice i pojacan sekret, pa sam dobila vaginalete, receno mi je kad me prodje men da uradim papa test, ja sam danas isla da uradim, ali doktorica je rekla da ne moze sad da mi radi jer imam upalu i pojacan sekret, a ja vec par dana osecam peckanje i svrab dole, da li vi znate o cemu je rec ili od cega se to moze pojaviti? Izvinjavam se na dugom postu, unapred zahvalna. .

    Odgovoreno: 20. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Ranica je posledica dugo trajne upale grlica materice, inace kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima se radi bas kad imate upalu i pojacan sekret.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com