Postovani, nakon odnosa pojavio mi se otok, crvenilo, bol i svrab u predelu polnih usana i na pocetku vagine. Koristim pilule lindynette. Ne mogu da odem kod svog ginekologa jer mi nije overena zdravstvena knjizica. Sta mi savetujete? Hvala.

    Odgovoreno: 20. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.