Dobar dan! Ja imam problem sa krvarenjem i bolom u polnoj oblasti. Krvarenje je blago a bol je spoljna. Medjutim isla sam jako cesto u wc i imala potrebu za mokrenjem, sve se to desilo dan nakon odnosa sa mojim partnerom. Da li je to nesto ozbiljno, i da li ima potrebe za nekom intervencijom ili ce proci samo od sebe?

    Odgovoreno: 20. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) ili druge promene koje treba adekvatno leciti.