Postovani, imam 21 godinu i do pre 2 meseca nikada nisam imala ginekoloske probleme. Pre mesec dana sam radila papa test radi provere stanja nakon infekcije koju sam lecila gino daktanol vaginaletama, celokupnu labortoriju i urin i svi nalazi su bili u redu. Od pre 2 nedelje ne mogu da imam odnose i pored prisutne vlaznosti vagine. Prisutan je bol i nemogucnost prodiranja penisa. Takodje, prisutan je i sekret u unutrasnjosti. Menstruacija je bila normalna i zavrsena je 13. 3. O cemu ovde moze da se radi i da li mam razloga za brigu?

    Odgovoreno: 15. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com