Postovani, imam problem sa bartolinijevom zlezdom. Imam 24 god i prvi put mi se pojavila pre 7 god. Zatim mi se ponovo pojavila pre godinu dana i do sada mi se ponovo vracala 5, 6 puta. Doktor je recne da izadje gnoj, pila sam antibiotike i primala injekcije. Predlaze mi da je hirurski odstranim pa me zanima da li ima neke posledice ako se odstrani? Nisam udata i nemam dece

    Odgovoreno: 16. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Nema nikakve posledice posle hirurskog odstranjivanja bartolinove zlezde, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #135614

    • Postovanje otac mi je se operisao 5 januara kamen na zuci i radio je operaciju pod upalom, ima jos uvijek bolove jake place od bolova toliko ga boli, a radio je sve snimao ct snimak sve uredu al opet ga boli. Dal mozete vi kako pomoci unaprijed hvalaa