Pozdrav, menstruacija mi kasni 7 dana, ali mi je test negativan (uradila sam 5 testova svi su negavivni) . U decembru sam popila pilulu za jutro posle, lekar mi je rekao da ce mi mozda sledeca menstruacija kasniti, ali nije ni u januaru ni u februaru. Da li je moguce da je ovo zbog te pilule ili testovi grese? Hvala unapred

    Odgovoreno: 13. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, javite se vasem gnekologu da vas pregleda, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, zamolite vas ginekolog da vam izaziva menstruacija zatim proverite hormonski status.