Molim vas pomozite mi. . Znaci imala sam prvi spolni odnos s deckom 4. 3. I krvarila san naravno ali ne toliko puno, mene brine to sto me nakon toga poceo jako boliti trbuh u donjem djelu i uvijek sam nekako naduta, bolu me leda, stvar je u tome sto nismo koristili kondom al sigurno nije svrsio u mene ali medutim saznali smo da se od one sluzi s njegovog penisa takoder moze zatrudniti. . Imali smo drugi odnos 6. 3 i vise san krvarila i tada smo koristili kondom ali nismopar minuta i nakon toga me jos vise bolio trbuh u donjem dijelu i sve ostale stvari kao prije, bas kao da me bolu misici. . A uglavnom imam neredovite mjesecnice, zadnja bila 29. 1 i jos nije dosla pa me strah uzasno da nisam zatrudnila. Doktore molim vas pomozite.

    Odgovoreno: 13. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.