Postovani, imam pojacan vaginalni sekret iii grupe, normalne boje i bez posebnog mirisa. Podseca na sekret iz nosa. Lekar mi je preporucio propovag 3 dana. Tek nakon terapije javilo mi se peckanje (nikad ranije me nije peckalo) . Zatim sam opet na preporuku lekara koristila macmiror 6 dana. U prva tri dana peckanje je nestalo, da bi se tri dana nakon zavrsetka terapije ponovo vratilo i to u sred krvarenja. Nakon menstruacije sam ponovo otisla kod svog ginekologa i uradila vaginalni i cervikalni bris koji pokazuju odsustvo gljivica i infekcija i nalaz urina koji je sterilan. Peckanje se u potpunosti izgubilo, sekret je jos uvek tu. Od pre nekoliko dana osecam blage probadajuce bolove u predelu oba bubrega. Sta bi to moglo da bude i da li je moguce da se radi o urinarnoj infekciji/infekciji bubrega? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 13. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite da ponovite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti, javite se urologu da vas pregleda.