Dobar dan, imam 25 godina. Trebalo je da 03. 03. Dobijem menstruaciju, ali se 05. 03. Javio braonkasti sekret pomesan sa malo krvi. Svakog dana se javlja po malo, evo vec danas ga nema. Konkretnog krvarenja nema. Pritom mi je poslednja dva meseca menstruacija kasnila i po 12 dana. O cemu se radi? Hvala unapred

    Odgovoreno: 13. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.