Postovana u braku sam 4 godine, a 4 ipo pokusavamo da dobijemo bebu, sve je uredu sa oboma ali uspeha nema. Sta mi vi preporucujete?

    Odgovoreno: 13. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Za pocetak proverite spermogram muza, savetujem vam da proverite vas hormonski status na sledeci nacin: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i t3, t4 tsh, prolaktin samo 14dan ciklusa, takodje savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .