Kao da mi se desava ovulacija, pijem pilule yasmi, prvi put, prvi je mesec, ostale su mi jos 2 do kraja, da li je ovulacija ipak i pored njih moguca? Imam neki sekret kao kod ovulacije. .

    Odgovoreno: 13. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Ako ste poceli od prvog dana ciklusa onda ste zasticeni, sto se tice sekret savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .