Postovani, sa deckom sam imala odnose krajem decembra 2014, dobila sam pocetkom januara crnu menstruaciju, zatim pocetkom februara 2 dana crno, zadnjih 4 crveno. . Sada mi kasni nekoliko dana. Sta to moze biti? Inace cesto mi kasni ciklus.

    Odgovoreno: 11. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.