Postovani ovo mi je peti dan ciklusa i jako krvarim, sve manje i manje u odnosu na prethodne dane ali je naspram prethodnih ciklusa mnogo obimnije. Pre 5 meseci sam imala prekid trudnoce i od tada su mi ciklusi ne redovni a evo po prvi put mi se desilo i obilno krvarenje. Pre dve nedelje sam imala simptome upale besike, pila sam pipem i problemi su nestali. Ne znam da li da sacekam da ciklus prodje ili da odmah odem kod ginekologa? Citam po net-u svasta i bas mi nije sve jedno. Hvala unapred

    Odgovoreno: 11. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hrmonski poremecaj, savetujem vam da proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa (obratite paznju na nivo progesterona 21 dan ciklusa) .