Postovani, imam troje dece! Prvi porodjaj je bio 2003, drugi 2009 i treci 2012, carskim rezom. Problem se javio kada je ciklus poceo da kasni krajem 2014. Inace, imam ciste na jajnicima, uradila sam kucni test 07. 01. 2015. Bio je negativan, pila sam olgametril teblete od 7-14. 01. Ujutru i uvece. Ciklus nine poceo, sto me je navelo da odem na ultrazvuk! Nije trudnoca ni u mqterici, ni van! Dr. Me je uveravala da ce ciklus poceti za koji dan! 06. 02. Pocinje ciklus, jako obilan u dva kratkw naleta sa ugruscima! Grudi su mi se uvecale, kao i stomak! Trebalo je da dobijem 06. 03. 2015. I jos uvek nista!

    Odgovoreno: 11. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status na sledi nacin: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa (obratite paznju na nivo progesterona 21 dan ciklusa) .