Postovani, u terminu kada treba da dobijem menstruaciju, javio mi se braon sekret, i javlja se svakodnevno po malo, nemam nikakvih menstrualnih bolova u stomaku niti drugih simptoma. O cemu se radi? Hvala

    Odgovoreno: 11. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.