Imala bih jedno pitanje pa bih vas zamolila da mi u sto najkracem roku odgovorite. Imala sam odnose sa svojim deckom. To se tacno desilo sinoc, koristili smo zastitu (kondom) kada se prvi kondom napunio mi smo ga odma zamenii drugim. Nakon nepunih pola sata moj partner je zatrazio da promeni kondom u slucaju da ne pukne, i ako u njemu nije bilo nicega osim vrlo male nazovimo sluzi. On je obrisao svoj penis i zamenio ga trecim kondomom. Tokom odnosa smo primetili da je kondom pukao. Pa me sad brine da li se moze desiti nesto? I ako moj partner nakon stavljanja treceg kondoma nije svrsio nit imao potrebu za time. Ali se ipak plasim da se i u njemu nalazila neka sluz. Molim vas odgovorite

    Odgovoreno: 11. 03. 2015.

Komentari na pitanje: #135438

    • Pozdrav, interesuje me jedna stvar. U toku seksa sam bio pred ejakulacijom i nisam stigao na vreme da ga izvadim, tj. ejakulirao sam bukvakno na sam početak vagine. Kad sam izvadio, kondom je bio pun ali nisam siguran da nije pukao. Da li postoji verovatnoća od trudnoće?