Postovani, ne mogu da ostanem u drugom stanju vec 5 god. Imam jedno dete od 7g. Radjena mi je laparaskopija dijag. Endometrioza. . Ali i dalje nema zacece ni pomocu klomifena i pregnil injekc. Vaginalni bris streptoccocus, pitanje: da li smem da koristim vaginalete i koje, pri izazivanju ovulacije jer ujedno unistavaju spermatozoide. Hvala

    Odgovoreno: 08. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.