Postovani, u januaru sam posle rizicnog odnosa popila pilulu za dan posle, kada sam dobila tog meseca pocela sam da pijem diane35 zbog problema sa kozom, menstruacija mi je bila kao i obicno, jer mi nikad nije obilna. U februaru sam dobila 2 dana posle 21. Tablete ali 2dana samo sam primecivala na papiru, treci dan nesto slabo rozikaste boje i sledeca dva dana normalno krvarenje i onda je prestalo. 10ak dana posle toga primetila sam gusci beli sekret neprijatnog mirisa koji se nekad javljao a nekad je normalan i nekad bol u donjem delu stomaka, takodje mi je poslednji odnos pre nedelju dana bio malo bolan. Pre 2dana sam zavrsila sa 2. Kutijom i znam da treba da dobijem u toku ovih 7dana ali se plasim da ono nije bila lazna menstruacija tj. Da sam trudna ili da nemam neku infekciju? Unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 08. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com