Dg. Syndroma ovarii polycystici e28. 2 ultrazvucni nalaz: uterus promera 76 x 37 x 55 mm endometrijum, promera 7 mm desni ovarijum promera 34 x 20 mm levi ovarijum promera 36 x 25 mm duglas prazan da li su razultati dobri?

    Odgovoreno: 08. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Cisticni/policisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, savetujem vam da proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa (obratite paznju na nivo progesterona 21 dan ciklusa) .