Dobila sam odgovor na moje pitanje, hvala. Radila sam papa test i bio je grupa2 negativan. Na brisevima cervikalni je uredu ali u vaginalnom ima jos malo tako mi je rekla doktorka. Radila sam i ultrazvuk i sve je uredu. Mislim da imam neku upalu da li bi na osnovu svega ovoga moglo da se vidi to ili je potreban kolposopski pregled? Pocela sam terapiju sa lactogyn kapsulama da vidim da li ce se resiti problem sa sekretom i mirisom. Sto se tice sekreta on je 3 grupe. Ako mozete malo pribliznije da mi pomognete na osnovu ovih podataka. Dakle jos jednom problem je neprijatan miris posle odnosa ali samo tad i posle ga nema.

    Odgovoreno: 06. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite profesionalni kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com