Zdravo se nadevam na odgovor primav fraxiparin inekcii za nogata i od togas mi se pojavuva kafeav iscedok na sredina na ciklus i za vreme na odnos e pointeziven. Pozdrav

    Odgovoreno: 06. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status, takodje savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .