Postovani vec gid dana lecim problem sa sekretom bele boje tecan sa nekum grudvicama pracen svrabim i crvenilom. Radila sam testive stalno je 3 ili 6 grupa kotistila razne vaginalete ali roblem se uvek javi ostai rezultati su svi dobri. Cak je test pokazao da nemam candidu a sekret je 6 grupe kako je to moguce? Ocajna sam jer se problem ne resava a ginekolog mi je postao kao rodjak svake nedelje sam tamo i muka mi je vise od toga. Molim za pomoc.

    Odgovoreno: 06. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com