Odgovor ni treba hitno, jer sutra trebam da pocnem novu kutiju yaz-a. Ovaj mesec sam pila po pravilu, ali sam pila antibiotik i zaboravila na to, pa nisam pazila sa partnerom, pa sam popila pilulu za dan posle. Veceras mi je poslednja pilula yaza i ne znam da li sutra trebam da pocnem sa novom kutijom jer jos nisam dobila. Do sada nikada mi nije kasnilo, ali nisam nikad a ni koristila pilulu za dan posle. Znam da je ovo hormonski sok za organizationam, pa ne znam da li da nastavim sa yazim iako jos nisam dobila.

    Odgovoreno: 04. 03. 2015.

Komentari na pitanje: #135337

    • Kada mogu da ocekujem da cu dobiti menstruaciju? Do kada se moze tolerisati kasnjenje?