Radila sam analize 12. 01. 2015 god. -sediment urina-eritrociti 8-10, leukociti 4-5, epitelne celije-mnogo. Dr. Me salje kod ginekologa. Osetila sam bol sa leve strane, malo peckanje pri mokrenju i svrab, pre tri meseca. Nisam koristila nikakvu terapiju. 24. God. Bolujem od povisenog krvnog pritiska, pov. Vred. Stitaste zlezde, upale stit. Zlezde, operisal se 2004. God. Ginekoloski-odstranjena mi je samo materica, jajnici ostali, ocni pritisak na granici. Pusac sam i gojazna. Intereseju me vase misljenje i sta mi preporucujete. Postovanje, hvala

    Odgovoreno: 04. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Avetujem vam da se javite kardiologu da biste regolisali krvni pritisak i endokrinologu da vam pregleda stitnu zlezdu, proverite t3, t4, tsh.