Postovani dr. Menstruaciju sam imala 12. 02. 15. Poslije menstruacije je bio peripd bez iscjedka ali od 22-26. 02 pojavio se iscjedak karakt. Za ovulaciju dva dana je bio obilan i imala sam mokar osjecaj, da bi ponovo postepeno postao cvrsci i gumenast pomalo. A zatim nakon ovulacije pocinje mlijecno bijeli iscjedak rijedak nesto poput brasna pomijesanog sa vodom, e sad zanima me da li je to normalan iscjedak poslije ovulacije?

    Odgovoreno: 05. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) posle 20 dan ciklusa. .