Poštovani, danas mi se pojavilo krvarenje pre menstruacije. Inače imam neredovnu menstruaciju, nekad na svakih 32, 38, 42 dana, kako kad, ali nikad redovnu. Poslednju sam imala 4. Februara. Da li postoji mogućnost trudnoće, naime nisam do sad imala seksualne odnose, ali sam spavala kod dečka, on se samozadovoljavao, pa ne znam da li sam mogla da ostanem trudna na taj način, preko tkanine, šta već.

    Odgovoreno: 05. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.