Postovanje, da se nadovezem na svoje prethodno pitanje, pijem diane 35 zbogg policisticnih jajnika prvi dan menstruacije, kad sam prvu tablu popila dobila sam sesti dan pauze i pocela piti drugu tablu taj dan kad sam dobila, kad sam drugu tablu zavrsila dobila sam drugi dan, zavrsila tablu u petak dobila u nedjelju i pocela piti u nedjelju, je li to ispravno, mislila sam da opet trebam sesti dan dobiti, jucer sam prvu popila, danas drugu tabletu, ali nemam vise menstruacije, malo nesta, sta cu dalje, hocu li nastaviti piti, molim vas da mi odgovorite, je li moguce da nij bila prava menstruacija, a ja vec pocela piti tablete, i da vam kazem da ih iskljucivo pijem zbog jajnika, nemam odnose, hvala.

    Odgovoreno: 05. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Nastvite da ih pijete, inace bice vam lakse da ih pijete na sledeci nacin: uvek pocijete od prvog dana ciklusa, ne pocijete novu kutiju dok ne dobijate menstruaciju.