Poštovani, pijem logest tablete ponovno nakon 4 godine, vec dva mjeseca, na trecoj kartici dogodio mi se veliki problem, naime u zurbi zaboravila sam ponijeti tablete na put, tako da nisam popila 10. , 11. I danas 12. Tabletu, a danas sam i pocela krvariti. . . Ne znam sada sto ciniti. . . . Dali preskociti ostatak tableta pa iduci mjesec poceti piti normalno, ili sada napraviti pauzu od7 dana, pa poceti 8. Dan piti novu karticu? Unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 05. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Zaostivite uzimanje tablete i smatrajte da je ta kravarenje menstruacija. Pocinjite novu kutiju od petog dana ciklusa (ovaj ciklus budite oprezni koristite kondum) ,