Pitanje vezano za bhcg i trudnocu. U petak je rezultat bio oko 8, 500, 48h kasnije oko 14, 000, sto znaci da se nije duplirala. Da li je trebebalo da bude veci razmak da bi se dupliralo, ili to ukazuje na to da nesto nije u redu. Poslednji ciklus je bio 20. Januara. Hvala!

    Odgovoreno: 05. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregleda da se proverili da li se vidi da je gestacija u materici, inace treba napomenuti da su ove vrednosti samo okvirni pokazatelj, te da odstupanja ne znače automatski da postoji nekakav problem sa trudnoćom.