Poštovani, imam 37 godina, i vec 7 mjeseci bez prekida 3 x 30 kapi pila sam femisan a kapi. Nadam se da ste upoznati sa tim kapima pila sam ih iskljucivo zbog bolnih mjesecnica i pms vise zato sto su na biljnoj bazi da ne bih koristila tablete za bolove. I odlicno su mi pomogle zaista medjutim nisam pravila pauzu svaka 2 mjeseca pa 15 dana pauze. U januaru sam napravila pauzu pred prethodnu mjesecnicu zaista su mi pomogle sto se tice bolova i pms i vidjela sam da su mi mjesecnice trajale nesto krace i manje obimne. Mislila sam da je to ok zbog toga sto trava virak rusomaca troskot zdravac i koriste se kod prejakih i obimnih mjesecnica. Medjutim ovaj mjesec februar sam dobila na vrijeme medjutim imam obimnije krvarenje nego ikad prije i mjesecnica umjesto do sad od 6-7 dana se prosudila vec 10-12dana. Da li je to kao reakcija na kapi ili to sto sam poslije tako drugo vremena odjednom prestala da bih napravila pauzu. Te kapi takodje djeluju na hormonalni disbalans ali zbog toga sto ih svi preporucuju kao iskljucivo biljni preparat nisma ocekivala takvu reakciju pa vas molim za savjet hvala unaprijed

    Odgovoreno: 05. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Bez panike, sacekajte sledeci ciklus da vidite kako ce vam bude menstruacija, ako se ponovi isti simptomi javite se vasem ginekologu da vas pregleda.