Izvinite, bio mi je povecan prolaktin, kretao se oko 700 i nesto. Zbog toga sam pila bromokriptin i kada sam zavrsila sa tabletama vadila sam nalaze da proverim prolaktin. Dobila sam ali mi je menustrualni ciklus trajao samo dva dana, pri tom nisam imala bolove u stomaku vec samo osecala ziganje na levoj strani. Grudi me mnogo bole a menstruacija se prekinula. Zanima me da li je ta duzina posledica tableta, to je normalno ili? Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 05. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status na sledeci nacin: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa (obratite paznju na nivo progesterona 21 dan ciklusa)