Postovani, imam 25 godina, vec dugo vremena imam problem sa pojacanim sekretom (sekret - 3. Greupa) poslednji put kada sam bila na pregledu kod ginekologa moj test na ureaplazmu je bio pozitivan. Nakon toga sam dobila terapiju dovicinom. Nakon zavrsetka terapije i dalje osecam kako imam pojacan sekret. Oduvek sam se na ranijim pregledima zalila na pojacan sekret medjutim na rezultatima briseva koje sam radila nisam imala bakterije. Na ultrazvuku mi je ustanovljena zavaljena materica a papa test mi nakada do sada nisu radili. Da li imam razlog za zabrinutost i da li je normalno svakodnevno osecati sekret? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 05. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com