Postovanje, pijem diane 35 zbog policisticnih jajnika, prvi dan menstruacije pijem, kad sam prvu tablu popila dobila sam sesti dan pauze i pocela piti ponovo, drugu tablu sam zavrsila i dobila drugi dan pauze, i pocela piti opet, jesam li ispravno postupila, mislila sam da cu opet dobiti menstruaciju sesti dan pauze?

    Odgovoreno: 04. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Da bi vam bilo lakse ne pocinjete da pijete novu kutiju dok ne dobijate menstruaciju, tako da uvek pocinjete od prvog dana ciklusa.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #135252

    • Imam krvni podliv sa desne strane testisa i modro plavilo i sredinom. I bol osecam u desnoj strani testisa.