Poštovani, pojavio mi se smeđkasti iscjedak, bez ikakvog mirisa, bez 2 dana prije očekivane menstruacije. Praćen bolovima u donjem djelu trbuha, bolnim grudima. Sve je kao inaće, ali prvi put imam taj iscjedak. Odnose sa normalnim snošajom sam imala čitavo vrijeme plodnih dana i ovulacije. Dali je ovo rani znak trudnoće ili nešto drugo?

    Odgovoreno: 01. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, ako vam izostane menstruacija uradite kucni test za trudnocu.