Postovani, imam 40 god dve dece. Na redovnom pregledu nalazi su bili hpv i zadebljenje slusokoze materice i sad cekam rezultate od tipizacije. Do sad menstruacije su bile redovne ali pocele su da izostaju tako da poslednja je bila 29. 12. 14 sledeca cak 15. 02. 2015 i evo vec 14 dana imam veoma slabo krvarenje (inace menstruacija mi je 5-6 dana) molim vas za mislenje. Pozz

    Odgovoreno: 01. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa (obratite paznju na nivo progesterona 21 dan ciklusa) .