Postovani, imam 29 godina, porodila sam se pre 2 godine, a otprilike oko 8-9 meseci nakon porodjaja pojavio se problem. . . Od prvog dana ovulacije (koju vrlo jasno prepoznajem) do zadnjeg dana menstruacije imam temperaturu do 37, 5, cije simptome osecam kroz opstu "slomljenost", pospanost, umor, drhtavicu ili napade vrucine. Menstruacije su mi redovne 25-og do 28-og dana. Nisam isla lekaru, nadala sam se da ce proci samo od sebe. Unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 01. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com