U velikoj sam paniciii. Vec nekoliko dana osjecam da me pecka jako i svrbi i da imam pojacan gusci sekret. Medjutim, sinoc prilikom tusiranja primjetila na samom ulazu u vaginu malu kvrzicu koja je boje koze i ne boli me. Odmah sam zakazala pregled kod ginekologa, ali bih voljela znati otprilike o cemu je rijec. Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 01. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.