Bila sam pre dva meseca kod ginekologa radi uzimanja briseva, imala sam u velikom broju streptococus agalactie. Doktorka mi je prepisala macmiror 12 dana i pored njih sam i pila antibiotik. Kada sam otisla na kontrolu broj streptokoka je bio u malom broju i dala mi je jos 6 vaginaleta da iskoristim. Posle toga nisam isla na kontrolu. Ali problem je sledeci: dok koristim vaginalete i nemam odnos nema problema posle toga kd imam odnos pojavi se neprijatan miris posle odnosa koji traje par minuta posle odnosa. Istusiram se posle i sve je ok do sledeceg odnosa i opet posle isto. Da li mozete da mi kazete u cemu je problem? Hvala

    Odgovoreno: 28. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .