Nisam dobija menstuaciju u de zadnju menstruaciju imala 22 decembra, odem na ultra zvuk 23. 02 doktorka kaze daje sve ginekoloski u redu. A cini joj se na snimku kao da tek treba da dobijem. I posavetuje me ako nedobijem da uradim betu. Ja dobijem 23 kasno uvece al je to bilo vrlo malo i trajalo dva dana samo. Da li treba ipak da radim betu, ili je nesto drugo u pitanju

    Odgovoreno: 28. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Ako ste bili 23. 02. 2015 na uz pregledu i nje se videlo da ste trudni, onda niste trudni, savetujem vam da proverite hormonski status.