Zelim da vas pitam. . . Ja imam neredovne mens. Nekad manje zakasne nekad vise, desavalo mi se da kasne i po mesec dana, ali ova zadnja skoro dva meseca kasni, u medjuvremenu sam imala krvarenje koje je trajalo jedan dan. Odnos sa deckom sam imala pre vise od dva meseca. Danas sam radila baby rapid test i negativan je. Interesuje me koliko je on siguran ako sam ga radila posle 2 meseca od kad sam imama odnos??? Hvala

    Odgovoreno: 26. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Miste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.