Poštovani, moj dečko i ja smo danas drugi put imali odnose. Prvi put nisam prokrvarila, ali ovaj put jesam malo i kad sam to videla, odlučili smo da stanemo. Međutim, primetila sam da u vrhu kondoma ima veoma malo, u tragovima skoro, neke beličaste tečnosti. Kad je posle ejakulirao (van mene naravno) primetila sam da mi je na ruci ostalo nešto malo mokro, međutim on je rekao da je to ostalo od mene, i posle je kondom napunio vodom i rekao je da nije bio bušan. Zanima me da li sam ikakvim slučajem mogla da ostanem trudna i treba li da uzmem pilulu "za jutro posle"?

    Odgovoreno: 24. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Ako ste oba puta koristili kondom onda niste zatrudnili, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) ili druge promene.