Postovani, pokusavam godinu ipo dana da ostanem u drugom stanju. Spermogram mog supuga je dobar, takodje i moje analize su uredne, vag. Uz, papa test i vag. Bris. Da li je potrebno da se odrade jos neke analize? Ranije trudnoce i abirtuse nisam imala. Menstruacije dobijam na 32. Dan, a desava se i da mi zakasni 2-3 dana od kada pokusavam da ostanem u dr. Stanju. Da li je potrebno da uradim hormonski status? Kakav savet imate za mene? Unapred zahvalna, sanja.

    Odgovoreno: 24. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.