Postovanje. Javljala sam se jer su mi menstruacije neredovne, i imam bolove u kicmi i nozi. Uradila sam ultrazvuk, i nalaz glasi ovako: uterus u avf-u 66x37 mm. Endometrij 7 mm. D. O. 28x21 mm, l. O. 27x20 mm. Zanima me vase misljenje. Ako moze da mi pojasnite, jer mi je ovo prvi pregled. Hvala

    Odgovoreno: 24. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da ponovite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.